roket takımı


unutulmaz çizgi film pokemon'un unutulmaz karakterlerinden biriydi roket takımı. pokemon'u izlememişler için hatırlatalım; pikaçuyu çalabilme planları her zaman başarısız olan ama asla vazgeçmeyen cesi & ceyms & miyav üçlüsüdür bu roket takımı. bir de şöyle bir mottoları vardı, yenilmeden önce söylerlerdi:

belaya hazır olun

hem de çifte belaya

dünyayı yozlaşmaktan korumak için

tüm insanları kendi şemsiyemizin altına toplayana

kötülüğümüzü yıldızlara sıçratana kadar

jessy! james!

roket takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder

ya teslim olun ya da savaşmaya hazır olun!

maaoooovvv

her neyse efendim, kuşkusuz sabaha kadar roket takımını anlatacak değiliz size. kısa bir özet geçelim dedik. peki neden bu özeti geçtik? kafanızdaki soru bu olmalı, uzatmadan cevaplayalım.

söylemesi ayıptır, model roket kursuna başladık okulda. blog yazarları olarak -mina & celica & itron- grup oluşturup bugün işbaşı yaptık. yarın sabahki diferansiyel denklemler dersi bitiminden itibaren akşama kadar uğraşıp bitirmek hedefindeyiz roketimizi. bu olaydan yola çıkarak "roket takımı" sıfatını uygun gördüm kendimize. eh efendim ne karakter olarak ne amaç olarak ne de kulvar olarak aynıyız ama sonuçta biz de bir roket takımıyız...bu arada yerel gazetenin birinde resmim çıkmış -pazartesi günü gerçekleşen model uçak sertifika töreninden- uzaylı gibiyim gene. la havle...

resim de müstehcen gibi geldi bana ama içim kötü galiba :b

Hiç yorum yok: